Bon upominkowy - warsztaty krawieckie - 4h, Wrocław Zobacz większe

Bon upominkowy na Warsztaty z Szycia na Maszynie - 4h, tryb indywidualny, Wrocław

53

Nowy produkt

Bon, będący idealnym prezentem dla osoby szyjącej lub chcącej rozpocząć swoją przygodę z maszyną :)

Warunki:

- udział w 4h warsztatach w trybie indywidualnym - info;

- termin i zakres warsztatów ustalany indywidualnie; zajęcia od pon-pt;

- nie obejmuje materiałów - ważny 3 miesiące od daty zakupu - udział wymaga zapisania się (mailowo, telefonicznie lub fb);

Szczegóły TUTAJ.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

120,0 zł brutto

Więcej informacji

Bon upominkowy obowiązuje na 4h warsztatów z szycia na maszynie, w trybie indywidualnym. Więcej szczegółów na temat samych warsztatów znajduje się tutaj. Uczestnik indywidualnie dopiera poziom nauki i zakres szycia - możemy zacząć od podstaw lub doszkolić warsztat. 

Po otrzymaniu bonu, osoba zaproszona musi skontaktować się mailowo (manufakturanamaszynie@gmail.com), telefonicznie (513 991 756) lub poprzez facebook, w celu umówienia się na termin i zakres materiału.

Zajęcia odbywają się od pon-pt w zakresie godzin 10.30-21h - termin ustalany z każdym uczestnikiem osobno. W zajęciach biorą udział maksymalnie dwie osoby - każda pracuje niezależnie od siebie. Zakres materiału ustalamy indywidualnie z uczestnikiem, a może obejmować zajęcia zarówno od podstaw, jak i średnio- i zaawansowane.

Bon nie obejmuje materiałów, które każdy uczestnik musi nabyć we własnym zakresie, po ustaleniu szczegółów na temat zakresu warsztatów. Bon jest ważny 3 miesiące od daty ZAKUPU. 

Maszyna własna lub z pracowni. 

Bon w postaci wydrukowanej wysyłamy do kupującego.

UWAGA! W przypadku odwołania zajęć w terminie krótszym niż 4 dni od dnia zajęć lub nie stawienia się na umówiony termin bon przepada.