Nerka WZORY - otwórz się na możliwości! z oryginalną nerką, idealną dla inżyniera

Nowy produkt

"I am not crazy my mother had me tested". The big bang theory

Doskonale wiesz kto wypowiedział te słowa? W głębi duszy jesteś geekiem, chociaż na co dzień tego nie okazujesz? Kup tę nerkę! Po czym zrób mądrą minę i wytłumacz znajomym słuszność zawartych na niej wzorów.

Szczegółowy opis produktu poniżej.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

80,8 zł brutto

-5%

85,0 zł brutto

Opis

Splot materiału tkanina
Skład materiału bawełna, poliester wodoodporny
Motyw hobby
Kolor główny czarny
Pielęgnacja prać w pralce w 35 stopniach /// prasować na 2 kropkach
Właściwości nieprzemakalna /// własnoręcznie szyta /// Polski produkt /// wysoka jakość

Więcej informacji

Saszetka - nerka w tablicę ze wzorami naukowymi, uszyta własnoręcznie we Wrocławiu, z wysokiej jakości tkanin. Jej świetna jakość i rękodzielnicze wykonanie pozwolą Ci cieszyć się jej towarzystwem przez lata.

Nieprzemakalna, z  regulowanym obwodem, w 3 dostępnych rozmiarach pozwala dopasować się dokładnie pod Twoje zmieniające się potrzeby.

Do jej uszycia użyłam naturalnej tkaniny bawełnianej oraz tkaniny wodoodpornej typu ortalion, dzięki czemu materiały są wytrzymałe, o wysokiej jakości nadruku, a cała nerka nieprzemakalna i łatwa w pielęgnacji (można prać w pralce w 35 st.)Od teraz nie musisz przejmować się deszczową pogodą, bo Twoje rzeczy osobiste pozostaną pod ochroną!

Nerka ma przestrzenny kształt, dzięki wbudowanym zaszewkom. Trójwymiarowość modelu zapewnia sporą pojemność i pozwala na dobre dopasowanie do linii bioder lub pleców.

Zaszewki zwiększają jej rozmiar w miarę wypakowania wnętrza. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcesz spakować jedynie drobne sprzęty i ukryć saszetkę pod ubraniem lub z nią biegać. Miękkie, podatne tkaniny pozwalają uzyskać lepsze spłaszczenie.

Saszetki udostępniamy w 3 rozmiarach - standardowym M, dużym L oraz dziecięcym.

Wariant Medium jest przeznaczony pod spakowanie podstawowych przedmiotów - telefonu, kluczy, karty platniczej czy chusteczek. Nerka mieści również mniejsze modele portfeli.

Obwód taśmy jest regulowany, a wewnętrzne krawędzie zabezpieczone owerlockiem (wykończenie standardowe).

Szerokość saszetki bez skrzydeł na taśmę: ok. 20 cm; Głębokość nerki ok. 6 cm. 

Obwód całości: regulowany w zakresie 80-110 cm

Wariant dziecięcy to modyfikacja wariantu M. Wielkość nerki pozostawiłam bez zmian, przez co jest pojemna, ale dopasowałam obwód taśmy pod rozmiar Twojej pociechy. Całkowity obwód można regulować w zakresie od 60-70 cm, przez co nerka pasuje na wiek ok. 4-8 lat. Polecamy zmierzyć obwód bioder przed zakupem. Jeśli potrzebujesz innego obwodu napisz do mnie na manufakturanamaszynie@gmail.com

Szerokość saszetki bez skrzydeł na taśmę: ok. 20 cm; Głębokość nerki ok. 6 cm. 

Obwód całości: regulowany w zakresie 60-70 cm

Wariant Large to opcja dla wymagających. Saszetka cechuje się większym rozmiarem zarówno nerki, jak i obwodu taśmy (całość obwodu w zakresie 85-115 cm). Wewnątrz znajdziesz dodatkową kieszeń, zapinaną na zamek, która oddzieli klucze, kartę płatniczą, czy psie smakołyki od pozostałych przedmiotów. Idealny wariant dla osoby o aktywnym, wielozadaniowym trybie dnia, lubiącej mieć wszystko pod ręką. Dodatkowo, by zapewnić wzmocnienie i komfort przechowywania  model L wykańczamy wewnątrz lamówką lub taśmą.

Szerokość saszetki bez skrzydeł na taśmę: ok. 25 cm; Głębokość nerki ok. 6 cm u dołu, 8 cm przy klapce. 

Obwód całości: regulowany w zakresie 85-115 cm

Właściwości:

Splot materiału: tkanina

Skład materiału: bawełna (zewn.), poliester wodoodporny (podszewka)

Pielęgnacja: prać w pralce w 35 stopniach; prasować na 2 kropkach

Dodatkowe właściwości: nieprzemakalna, własnoręcznie szyta, trójwymiarowy krój, Polski produkt wysokiej jakości

Zapraszam do zakupu :)

20 innych produktów w tej samej kategorii: